Lokalita

Prekvitajúci región

Krajské mesto Nitra patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce mestá na Slovensku, čo automaticky zvyšuje hodnotu vašej novej nehnuteľnosti. Nájdete tu všetko, čo má regionálna metropola mať: obchody, nákupné centrá, škôlky, školy, univerzity, kiná, divadlá, športoviská, nemocnicu, zdravotnícke zariadenia, úrady i samosprávu.

Vďaka výhodnej polohe vášho budúceho domova – v Nitre ste autom už za 5 minút – si môžete užívať košatý výber benefitov urbánneho života, od bohatej kaviarenskej kultúry, cez inšpiratívne prechádzky historickým centrom až po promptné vybavenie všetkého, čo si v meste potrebujete zariadiť.

Červené Duby sú situované v prímestskej obci Lužianky a tak napriek bezprostrednej blízkosti krajského mesta ponúkajú autentickú rustikálnu atmosféru bývania v prírode. Keď zatúžite „vypnúť“ a počúvať tichý šelest lístia, postačí otvoriť okno. Z najbližšieho okolia stačí spomenúť starobylý kostolík v Dražovciach, ktorý láka na víkendovú turistiku, veď z vašej novej štvrte ho máte na dohľad.

Lukratívny zamestnávateľ je hneď za rohom.Do automobilky JaguarLand Rover núkajúcej množstvo príležitostí pre váš kariérny rast, sa dostanete už za 5 minút. Svižný presun do práce vám ponechá o to viac času na ľudí a veci, na ktorých naozaj záleží. Bývanie v štvrti Červené Duby preto vychádza v ústrety tým, čo hľadajú harmonickú vyváženosť osobného a kariérneho života.

V štvrti Červené Duby nebude núdza o zeleň, no ani o profi green. Známy a obľúbený golfový rezort RED OAK Golf Club s 18-jamkovým ihriskom a reštauráciou s kombinovanou kapacitou 200 hostí je priamo súčasťou zóny, takže kedykoľvek dostanete chuť potrénovať odpaly alebo si užiť súťaživý deň s partiou priateľov, stačí vyjsť z domu.